PARTNERZY
Dofinansowano ze środków Ministerstra Kultury i Dziedzictwa Narodowego |
Państwowa Szkoła Muzyczna w Cieszynie
Artyści-pedagodzy biorący udział w wystawach „Duety – pedagog i student”.
Cieszyn
- Cieszyn | 18 czerwca – 14 lipca | Galeria Uniwersytecka, ul. Bielska 62 | Wernisaż: 9 lipca o godz. 15;
- Mateusz Dąbrowski (ASP Warszawa),
- Marta Pogorzelec (ASP Katowice),
- Elżbeta Kuraj (UŚ Instytut Sztuki w Cieszynie),
- Marek Głowacki (UŚ Instytut Sztuki w Cieszynie),
- Andrzej Szarek (UŚ Instytut Sztuki w Cieszynie),
- Roman Maciuszkiewicz (UŚ Instytut Sztuki w Cieszynie).
Kraków
- Kraków | 4 – 31 lipca | Galeria Międzynarodowego Centrum Sztuk Graficznych, Rynek Główny 29;
- Šárka Trčková (AVU Praha),
- Pavel Albert (FU Ostrava),
- Svatopluk Mikyta (FAVU Brno),
- Dariusz Kaca (ASP Łódź),
- Sławomir Ćwiek (ASP Łódź),
- Jan Szmatloch (ASP Katowice),
- Joanna Piech-Kalarus (UŚ Instytut Sztuki w Cieszynie),
- Henryk Ożóg (ASP Kraków),
- Piotr Panasiewicz (ASP Kraków),
- Agnieszka Cieślińska-Kawecka (ASP Warszawa),
- Bogdan Miga (ASP Kraków)’
- Vladimír Kokolia (AVU Praha),
- Jozef Szurcsik (University of Fine Arts, Budapest),
- Somorjai Kiss Tibor (University of Fine Arts, Budapest).
Trzciniec
- Třinec (Czechy) | 9 lipca – 10 sierpnia | Galerie města Třince, náměstí Svobody 526 | Wernisaż: 9 lipca o godz. 12;
- Krzystof Tomalski (ASP Kraków),
- Waldemar Węgrzyn (ASP Katowice),
- Witold Jacyków (US Instytut Sztuki w Cieszynie),
- Marcin Surzycki (ASP Kraków).
Český Těšín
- Český Těšín | 9 lipca – 10 sierpnia | Galerie Půda, Střelniční 256/1 | Wernisaż: 9 lipca o godz. 17.
- Antoni Cygan (ASP Katowice),
- Adam Molenda (UŚ Instytut Sztuki w Cieszynie),
- Małgorzata Łuszczak (UŚ Instytut Sztuki w Cieszynie),
- Małgorzata Krentowicz (UŚ Instytut Sztuki w Cieszynie),
- Grzegorz Majchrowski (UŚ Instytut Sztuki w Cieszynie).
Katowice
- Katowice | 10-31 lipca | Muzeum Historii Katowic, Dział Grafiki, ul. Kościuszki 47 | Wernisaż: 10 lipca o godz. 17;
- Dalibor Smutný (AVU Praha),
- Jiří Lindovský (AVU Praha).